Вихованці запорізької школи-інтернату передали на передову «Масляну»

Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та благодійним фондом «Лебедія» була проведена обласна благодійна акція «Солдатська Масляна – 2016» для воїнів АТО. У школі-інтернаті «Світанок» відбулася зустріч, на якій підбивалися підсумки акції.

У березні колектив працівників, дітей та їх батьків на прохання громадської організації ветеранів АТО «Честь та Гідність» приєдналися до спільної з благодійним фондом «Лебедія» акції «Солдатська Масляна – 2016». Через координатора акції на передові позиції були відправлені продукти харчування (консерви, макаронні вироби, чай, крупи, фрукти, солодощі, тощо), миючі засоби, предмети особистої гігієни (зубні щітки, мило, пральні порошки, серветки, одноразові бритви, тощо).

Народний депутат Ігор Артюшенко висловив слова вдячності колективу школи–інтернату та вихованцям за прояви патріотизму та активну громадянську позицію, а також, вручив Подяку народного депутата України комунальному закладу «Запорізька загальноосвітня школа-інтернат «Світанок» за активну участь в наданні волонтерської допомоги воїнам АТО.

Координатор акції Любов Мороко подарувала для шкільної бібліотеки книжки-хроніки сучасних подій у зоні АТО. У свою чергу, вихованці навчального закладу віддячили гостям концертом.

Варто додати, що окрім акції співробітники школи-інтернату «Світанок», вихованці та їх батьки всіляко допомагають бійцям АТО і ця допомога є постійною. Посилки з продуктами, речами першої необхідності та засобами гігієни на передову відправляються регулярно.

 

Управління у справах преси та інформації ЗОДА

1 2 3 foto

Залишити відповідь