Відкрито меморіальний хрест на честь загиблих героїв України

18 квітня Благодійним  фондом  «Лебедія» за підтримки громадських організацій та народного депутата Ігоря Артюшенка на території  Запорізького міського кладовища «Кушугумське» було відкрито меморіальний хрест на честь загиблих невідомих воїнів, що були поховані у вересні  місяці минулого року після сумнозвісних втрат «Іловайського котла».  Більшість  імен досі не встановлено.  Проте про одного з хлопців, чиє ім’я вдалося встановити, детально розповів присутній на заході заступник воєнкома області Михайло Логвінов.  Десантник Олександр Півоваров, довгий час мешкав у Росії, але повернувся в Україну під час Євромайдану, де був активним учасником.  Рік тому одним з перших пішов добровольцем у Збройні сили України захищати територіальну цілісність нашої держави. Де і поклав своє життя. За мир на нашій землі…

IMG_3260                           IMG_3257

Окрім звичайних запоріжців, що поклали квіти до Пам’ятного Хреста,  участь у заході  взяли і представники обласної влади, зокрема Владислав Мороко, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА.  Він зазначив на важливості даного заходу та повідомив, що вже  ближчим часом поруч з Хрестом планується встановлення цілого меморіального комплексу. Буде оголошено конкурс і надалі громадські організації займуться збиранням коштів на встановлення пам’ятного знаку.

IMG_3265      IMG_3262

IMG_3275        IMG_3267

Важливою ознакою події стало освячення Хреста представниками всіх християнських церков Запоріжжя, що вкотре зазначило що об’єднання раніше розрізнених християнських громад вже по суті відбулося.

IMG_3277 IMG_3281 IMG_3283 IMG_3285

Також БФ «Лебедія» висловлює щиру подяку за допомогу у встановленні пам’ятного знаку Шейко Олександру Олександровичу та представникам ВСП «Сармат» а також всім, хто допоміг матеріально!

Залишити відповідь