Григорій Самардак: «Кожного дня ми маємо робити щось на благо людства, беручи приклад з наших волонтерів»

У кіноконцертному залі імені Довженка відбулись урочистості та нагородження кращих волонтерів регіону з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів. У заході взяв участь голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

Уже другий рік Запорізький обласний центр молоді під егідою Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації проводить свято для запорізьких волонтерів. Цього року до них приєдналися  Департамент соцзахисту населення ОДА та Департамент освіти і науки ОДА, які також опікуються діяльністю волонтерів у навчальних та ветеранських закладах.

На  святковий захід зібралися близько 150 волонтерів. Загалом у нашому регіоні налічується понад 350 громадських організацій, фондів та об’єднань, які займаються наданням допомоги Українській армії. Найбільш потужні й активні – благодійний фонд «Лебедія», волонтерський центр на вокзалі «Запоріжжя-1», благодійний фонд «Маран-АФА», обласна організація ВО «Патріот», група «Люди Українські». Також у 19 містах і районах області створено ради волонтерів при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, 17 волонтерів призначені керівниками центрів допомоги учасникам АТО.

–          Волонтер – це особлива людина. Сьогодні як у нашій країні, так і в усьому світі відбуваються певні негаразди. І у вирішенні всіх проблемних питань активну участь беруть саме волонтери. Своїми вчинками вони показують приклад можновладцям, військовим та всім людям, що, об’єднавши зусилля, можна здолати будь-які перешкоди. Недарма в нашій державі День волонтера відзначається саме напередодні Дня Збройних Сил України, адже саме завдяки їм ми сьогодні маємо мирне небо над головою та віру у  майбутнє нашої держави. Волонтери дають нам розуміння того, що найважливішим для кожного мають бути саме людські цінності – життя, свобода, доброта до ближнього. Тож кожного дня ми маємо робити щось на благо людства, беручи приклад з наших волонтерів, – заявив  Григорій Самардак.

Після урочистостей присутні переглянули концертну програму, яку  подарували артисти запорізької естради: Світлана Ремжина, Сергій Соловйов, Кирило Клюйко, колектив «Мелодія», театр сучасної хореографії «Фенікс», шоу-балет «Форс» та заслужена артистка України Інна Гапон.

Управління у справах преси та інформації ЗОДА

 

 

Залишити відповідь