Дякуємо Обласній Філармонії!

Черговий благодійний концерт на підтримку наших воїнів на Сході в рамках святкування Дня Соборності було організовано обласною філармонією в концертному залі ім. М.І. Глінки.

У вступному слові, Владислав Мороко, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА, зазначив на важливості свята дня Соборності та провів історичні паралелі з сьогоднішньою війною на Сході та російською агресією. Блискуче виконання відомих українських пісень, як народних так і популярних, провідними артистами філармонії забезпечили чудовий настрій та дозволили трошки відволіктись глядачам від повсякденного напруження в теперішні часи. Адже позитивні емоції та віра в перемогу зараз потрібні як ніколи.

2Взяли участь у заході і волонтери. БФ «Лебедія» разом з колегами із «Сестри Перемоги» організували виставку патріотичних товарів та проінформували відвідувачів концерту про нагальні потреби наших славних захисників. Всі зібрані кошти під час концерту підуть на допомогу Збройним Силам України та Національній Гвардії. Приємно було спостерігати, що на концерт прийшли передусім патріоти, що цінують та люблять свою рідну землю та знають історію. Говорить Людмила, глядач: «Почему пришли? Потому что считаем, что сейчас нужно вместе с единомышленниками поддержать украинскую армию. Ну и сегодня праздник. В 19 году Западная и Восточная Украина объединились».

Залишити відповідь